PV SYSTEM

 pv system logo

osoba do kontaktu:

Robert Oczoś

Tel: +48 602 122 757

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www: www.pv-system.pl

Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi począwszy od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Współpracujemy ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów.

Bogate doświadczenie, jakość używanych produktów, innowacyjna technologia oraz globalna wizja sprawiają, że nasze przedsiębiorstwo cieszy się pozycją lidera w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Naszą najlepszą rekomendacją są nasi zadowoleni klienci. To prywatni właściciele domów, jednostki samorządowe, deweloperzy a także firmy począwszy od małych biznesów, aż do znane firmy korporacyjne. Gdy już będziesz gotowy, aby zainwestować w energię słoneczną, służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Mając nasze przedsiębiorstwo jako partnera w realizacjach inwestycyjnych masz pewność, że poprzez szereg dobrze sprecyzowanych działań osiągniesz maksymalny zysk i zadowolenie.

 

 

Odsłony: 4069