JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Szkoła Giełdowa w województwie podkarpackim

Program realizowany jest przez Fundację GPW pod honorowym patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W ramach programu Szkoły Giełdowej realizowany jest kurs:

  • Podstawy inwestowania na giełdzie - 14 godzinny kurs przeznaczony dla przyszłych i początkujących inwestorów, obejmuje zagadnienia, których znajomość jest niezbędna w inwestowaniu, takie jak funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Zobacz program.
  • Giełda dla średniozaawansowanych – kurs realizowany jest w trakcie pięciu wykładów i obejmuje łącznie 13 godzin. Do udziału w kursie zapraszamy absolwentów kursu „Podstawy inwestowania na giełdzie” oraz innych zainteresowanych. Zajęcia obejmują m. in. zagadnienia związane z  instrumentami pochodnymi i certyfikatami Turbo, analizą fundamentalną oraz analizą techniczną (świece i ich rodzaje, formacje zmiany i kontynuacji, oscylatory i wskaźniki    i teoria portfelowa).
    Kurs realizowany jest cyklicznie w Laboratorium Finansowym usytuowanym w Centrum Edukacji Międzynarodowej w położonym w Kielnarowej kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania.

https://www.wsiz.rzeszow.pl/pl/studia/kierunki-studiow/szkola-gieldowa/Strony/szkola-gieldowa.aspx

Odsłony: 2014